GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Servisdelar 17493044

nr 1749 3044

Servisdelar

6 delar, + 1 extra fat, Handmålade a Maj Bring

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 8 december 2025
kl 20:05:29

8/12 18:30:24 1      500 kr
8/12 20:00:29 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 8 dec

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer